محل تبلیغات شما

سال ۹۴ بود که این وبلاگ رو زدم. الان داشتم نگاه میکردم به آرشیو. دیدم یا خدا! واقعا ۴ ساله من این وبلاگو دارم؟ اصلا باورم نمیشه. چی بگم. بگذریم.

آقا یکی از فامیلامون عروسیشه . ایشالا هم مبارک و خوشبخت و از این دری وری ها بشه :)) جونم براتون بگه . این خواهرش یه سال از من بزرگتره بعد مامان بابام یه مدت هی میگفتن این دختر خوبیه فلانه بیساره. حقیقتا راستم میگن خوب به نظر میاد. نکته اینجاست که به ما نمیخوره. بذا دقیق تر بگم :)) ما بهش نمیخوریم! باو طرف باباش میلیاردره . حالا فامیل دورمونم هست قبول. ولی پدر من . مادر من. یکم حد و حدود خودتون رو بدونید دیگه! یه دختری مثل این چرا باید بخواد با من ازدواج کنه آخه! واسه داداشش عروسی گرفتن یه جایی انگار کاخه! سالن عروسی نیست یه جور باغه ولی فقط اسمش باغه. باغ فقط واسه ۱ دقیقشه :)) توش واقعا کاخه. اولین بارمه میخوام برم همچین جایی عروسی. 

خوب این پدر و مادر من اصلا فکر اینو نمیکنن که اگه به فرض محال هم دختره اوکی بده من این وسط قراره تا آخر عمر تحقیر بشم. به خیال خودشون فکر خوشبختی منن. نخواستیم باو :)) من خودم جای دختره باشم به خودم جواب رد میدم :)))))))))))))))) تحصیلات که داره، قیافه که عالی، بابا که مایه دار، اخلاق که خوب، اصن خارج از کشور هم درس میخونه :)) باو من کجا این کجا. خوب این باباش کارخونه داره قطعا کلی آدم در حد و اندازه خودشون میشناسن. مگه روانیه اونا رو ول کنه بیاد سمت یکی مثل من؟ من چه بهش اضافه میکنم؟ چه چیزی میتونم بهش بدم که نداره؟ :))

هی . خدا. ای کاش منو یه جایی به دنیا میاوردی که حداقل پدر مادرم انقدر out‌ نبودن :| مادرم برگشته میگه تو اصن اینا رو ول کن مردم دنبال آدم خوبن پول که مهم نیست. اون خودش پول داره نیازی نداره شوهرش حتما پولدار باشه. گفتم خو تو فکر کردی فقط منم که خوبم؟ :)) یعنی تو این شهر به این بزرگی هیچ آدم خوب پولداری پیدا نمیشه؟ بعد برگشته میگه تو به من بگو دختره رو میخوای یا نمیخوای؟! آخه اینم سواله از من میپرسی؟ من تهش دو بار دختره رو دیدم. صحبت خاصی هم نکردیم سلام علیک تو مهمونی. یعنی چی میخوای یا نمیخوای :)))) هیچی ازش نمیدونم :)) جمع کن باو :|

اوضاع این روزهای من

باید بنویسم... اینطوری بهتره

گاهی وقتا مشکل از خودشه نه من!

رو ,یه ,تو ,باو ,هم ,دختره ,میگه تو ,از من ,دختره رو ,میخوای یا ,مادر من

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها