محل تبلیغات شما

یکی از دوستام هر از گاهی میره با چنتا از دوستاش مشروب میخورن. حقیقتا از اونا اصلا خوشم نمیاد ولی همه اینا یه طرف. هر دفعه با اونا مشروب میخوره کلی خودشو میگیره. دقیقا به آدم اینو منتقل میکنه که خیلی آدم بزرگیه و بقیه کوچیکن یا انگار مثلا یه مرحله عقب ترن :| 

خوب لامصب دیگه مشروب خوردن چیه که بهش افتخار میکنی؟ اصن میخوای بخوری بخور! انقد بخور که شکمت بترکه! ولی دیگه افتخار نداره انصافا :)) کلاس گذاشتن نداره که! حقیقتا خودم اصلا موافق خوردن مشروب نیستم. دلیلشم مذهبی نیس احساس نیاز نمیکنم بهش. برا زندگیم یه مسیری دارم . و خوب دارم سعیمو میکنم به هدفام برسم. حس میکنم کارای این مدلی یعنی صورت مسئله رو پاک کردن. مطمئن نیستم شایدم من اشتباه کنم ولی 1 چیز رو با اطمینان میتونم بگم: مست شدن هیچ افتخاری نداره. امروز براش 10 تا پیام تو تلگرام دادم همش فقط کلشو ت میداد . انگار مثلا دارم شر و ور میگم. انگار حرفایی میزنم که اصن اهمیتی ندارن.

ولش کن اصن حوصله دیدنش رو ندارم. آدمی که عشقش این باشه به رفقاش بگه پیک بزنیم و از اینجور دری وری ها، به من نمیخوره. میبوسم میذارم کنار.

اوضاع این روزهای من

باید بنویسم... اینطوری بهتره

گاهی وقتا مشکل از خودشه نه من!

مشروب ,ولی ,اصن ,انگار ,نداره ,رو ,انگار مثلا ,میتونم بگم ,بگم مست ,مست شدن ,اطمینان میتونم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها