محل تبلیغات شما

الان ۱۷ تیره. واقعا دلم میخواد زودتر نمره هامو بزنن ولی استادا تو مقطع ارشد کلللا گاون. یعنی کلا تو دیوار. یارو نوشته من میرم مسافرت اواسط مرداد برمیگردم که بچه ها بیان تازه پروژه هاشونو تحویل بدن! وقتی میگیم با کیا شدیم ۸۰ میلیون، منظور اینان :))

خلاصه بگم برات که کلا دانشجو رو پشیزی حساب نمیارن. همین استادی که الان حرفشو زدم، گفته بود یکشنبه ساعت فلان تا فلان بیاید واسه سوال و این حرفا. نزدیک امتحان بود جزوه رو خوندم یه سوالی داشتم رفتم ازش بپرسم. دیدم میگه الان دارم سوالای امتحان رو طرح میکنم لطفا کوتاه بگید وقت ندارم. منو داری. اصن هنگ کردم . تا حدودی هم بهم برخورد. گفتم ببخشید استاد من چون خودتون گفته بودین این ساعت و این روز بیایم اومدم. حالا مسئله ای نیست. (البته این چیزی نبود که تو دلم بود. ولی چیکار کنیم دیگه. اون استاده و قدرت دست اونه). کلا به همین راحتی بهمون بی احترامی میکنن ما هم که برامون عادی شده. یکی هم اعتراض کنه میگن شما چرا مثل بچه رفتار میکنی؟! یه جوری طلب کار میشن که خودت هم باورت میشه استاد حق داره جوابت رو نده. در حالی که این کاملا غلطه! استاد داره حقوق میگیره که جوابت رو بده. اگر هم حس میکنه حقوقش کمه، میتونه بره به جای دانشگاه یه جای دیگه کار کنه. مثلا یه شرکت! 

البته. شرکت هم جای هر خری نیست که :)) اکثر استادا هیچ کاری بلد نیستن انجام بدن :دی

بگذریم. یه فامیل اسکل داریم ارشدش رو از غیرانتفاعی گرفته. فکرشو بکن. غیر انتفاعی :)) تازه همونم به زور! بعد الان مصاحبه داده واسه دکترا بابا رو نیست که . سنگ پای قزوینه!

تا اینا تو ایرانن جای من اینجا نیست :)) باید زودتر فرار کنم.

اوضاع این روزهای من

باید بنویسم... اینطوری بهتره

گاهی وقتا مشکل از خودشه نه من!

رو ,هم ,یه ,جای ,الان ,تو ,نیست که ,و این ,جوابت رو ,در حالی ,نده در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

maryam مدرسه ی بوباتون