محل تبلیغات شما
رفتم تافل بدم . یه نگهبان بی سواد و پاپتی کلی مزاحمم شد. اول بهش شناسنامه و کارت ملی و گواهینامه رو نشون دادم . گفت شبیه هیچ کدوم از عکسات نیستی (۳ تا عکس مختلف بودن! و همه جدید) . بعد بهم گفت کارت شناسایی دیگه نداری؟ گفتم چرا. کارت دانشجوییم هست. گفت برو بیار. آوردم نشونش دادم. بازم یه جوری نگاهم کرد. به یه نگهبان دیگه که اونجا بود گفت. اونم نگاه کرد. یه نگاه سطحی و گذرا. چون نمیخواست رو حرف اون یکی نگهبان حرف بزنه، چیزی نگفت. نگهبان اولیه اومد با یه دستگاهی اسکن کرد منو. یه چیزی مثل باتوم که سبز میشد وقتی چیزی همراهت نبود. منم هیچی نداشتم و سبز شد. قاعدتا باید میگفت بفرمایین تو. ولی به جاش گفت تو جیبات چی هست؟ گفتم سبز بود که! واسه چی میپرسی؟ گفت خالی کن جیبت رو. خالی کردم بهش دستمال کاغذی رو نشون دادم. گفت نه این دستمال نه! اونی که من میگمو باز کن ببینم توش تقلب ننوشته باشی. جلوی ۳۰ نفر آدم تحقیرم کرد. دستمال رو باز کردم و کاملا سفید و تمیز بود. رفتیم جلوتر . و ادامه ماجرا. بالاخره تافل دادیم.

تو یه گروه تلگرامی حس کردم با چند نفر دوست هستم. اما یادم رفته بود این رو قبلا هم تجربه کردم. فراموش کرده بودم . که همه این دوستیای مجازی الکیه. آخه چند سال از آخرین باری که ازش ضربه خوردم میگذره. یادم رفته بود. گروهه دیگه، بالاخره چنتا admin داره. خیلیا هم هستن خیال میکنن admin یه گروه بودن واقعا یه پست و مقامه. حتی اگه بود هم ارزشی نداشت. ولی به هر حال. اونا جنبه همون یه وجب قدرتِ مجازی رو هم ندارن. یه یارویی اونجا شروع کرد بهم توهین کردن. شانس آوردم یه admin دیگه جلوشو گرفت وگرنه هرچی دلش میخواست میگفت و منم ban میکرد. البته در کل تلگرامه. ارزشی نداره. ولی شخصیت آدما که ارزش داره. غرور آدما که ارزش داره. اصلا کلا آدما که ارزش دارن. چرا انقدر آدمای نالایق تو هر زمینه‌ای سر کارن؟ 

یه همایشی تو دانشگاهمون داره برگزار میشه. فاسدترین آدما دارن میگردوننش. آدمایی که هیچکس تو دانشکده قبولشون نداره. ولی چون پارتی دارن، دانشگاه داره حمایتشون میکنه. پولای آن چنانی بهشون میدن که اون همایش رو برگزار کنن. اونوقت ما اگه بریم یه طرح ببریم راحت رد میشه. آره دیگه اینم عادیه تو این مملکت. آدمای نالایق میرن بالا.

همه اینا داره عادی میشه. حس میکنم اون روز نزدیکه

اوضاع این روزهای من

باید بنویسم... اینطوری بهتره

گاهی وقتا مشکل از خودشه نه من!

یه ,رو ,تو ,هم ,ولی ,آدما ,آدما که ,که ارزش ,رو نشون ,رفته بود ,یادم رفته

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علمی آموزشی دوستداران پامرانین